SIT9120AI-2B1-33E50.000000E
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2B1-33E50.000000E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AI-2B1-33E50.000000E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 3.3V, 5
Fitxak: SIT9120AI-2B1-33E50.000000E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
SIT9120AI-2B1-33E50.000000Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AI-2B1-33E50.000000E fabrikatzailea SiTime
deskribapena -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 3.3V, 5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32895 pcs Datuen fitxa SIT9120AI-2B1-33E50.000000E.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT9120
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Beste izenak 1473-22230-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Frequency 50MHz Deskribapen zehatza 50MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA