SIT9120AI-2B1-33E100.000000E
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2B1-33E100.000000E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AI-2B1-33E100.000000E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 3.3V 100MHZ 8 MM
Fitxak: SIT9120AI-2B1-33E100.000000E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
SIT9120AI-2B1-33E100.000000Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AI-2B1-33E100.000000E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 3.3V 100MHZ 8 MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48527 pcs Datuen fitxa SIT9120AI-2B1-33E100.000000E.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT9120
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Beste izenak 1473-22148-2
SIT9120AI-2B1-33E100.000000E-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Frequency 100MHz Deskribapen zehatza 100MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA