SIT9120AI-1DF-XXE100.000000X
SiTimeSiTime
SIT9120AI-1DF-XXE100.000000X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AI-1DF-XXE100.000000X
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 2.25V-3
Fitxak: SIT9120AI-1DF-XXE100.000000X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
SIT9120AI-1DF-XXE100.000000Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AI-1DF-XXE100.000000X fabrikatzailea SiTime
deskribapena -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 2.25V-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29013 pcs Datuen fitxa SIT9120AI-1DF-XXE100.000000X.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series *
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 6-SMD, No Lead
Beste izenak 1473-21772-2
SIT9120AI-1DF-XXE100.000000X-ND
Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Deskribapen zehatza Oscillator 6-SMD, No Lead