SIT9120AI-1DF-33E25.000000Y
SiTimeSiTime
SIT9120AI-1DF-33E25.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AI-1DF-33E25.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 3.3V, 2
Fitxak: SIT9120AI-1DF-33E25.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT9120AI-1DF-33E25.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AI-1DF-33E25.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 3.3V, 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40095 pcs Datuen fitxa SIT9120AI-1DF-33E25.000000Y.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series *
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 6-SMD, No Lead
Beste izenak 1473-21662-2
SIT9120AI-1DF-33E25.000000Y-ND
Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Deskribapen zehatza Oscillator 6-SMD, No Lead