SIT9120AI-1C3-33E133.000000X
SiTimeSiTime
SIT9120AI-1C3-33E133.000000X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AI-1C3-33E133.000000X
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1
Fitxak: SIT9120AI-1C3-33E133.000000X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
SIT9120AI-1C3-33E133.000000Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AI-1C3-33E133.000000X fabrikatzailea SiTime
deskribapena -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30622 pcs Datuen fitxa SIT9120AI-1C3-33E133.000000X.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series SiT9120
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Beste izenak 1473-18812-2
SIT9120AI-1C3-33E133.000000X-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 133MHz Deskribapen zehatza 133MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 69mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA