SIT9120AI-1B3-25S100.000000E
SiTimeSiTime
SIT9120AI-1B3-25S100.000000E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AI-1B3-25S100.000000E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.5V, 1
Fitxak: SIT9120AI-1B3-25S100.000000E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT9120AI-1B3-25S100.000000Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AI-1B3-25S100.000000E fabrikatzailea SiTime
deskribapena -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.5V, 1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45928 pcs Datuen fitxa SIT9120AI-1B3-25S100.000000E.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series *
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 6-SMD, No Lead
Beste izenak 1473-16479-2
SIT9120AI-1B3-25S100.000000E-ND
Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Deskribapen zehatza Oscillator 6-SMD, No Lead