SIT9120AC-2D3-25E50.000000T
SiTimeSiTime
SIT9120AC-2D3-25E50.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AC-2D3-25E50.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 50.0000MHZ LVDS SMD
Fitxak: 1.SIT9120AC-2D3-25E50.000000T.pdf2.SIT9120AC-2D3-25E50.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT9120AC-2D3-25E50.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AC-2D3-25E50.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 50.0000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT9120
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Beste izenak 1473-14215-2
SIT9120AC-2D3-25E50.000000T-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 50MHz Deskribapen zehatza 50MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA