SIT9120AC-2C3-33E100.000000Y
SiTimeSiTime
SIT9120AC-2C3-33E100.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AC-2C3-33E100.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 100.0000MHZ LVDS SMD
Fitxak: 1.SIT9120AC-2C3-33E100.000000Y.pdf2.SIT9120AC-2C3-33E100.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT9120AC-2C3-33E100.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AC-2C3-33E100.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 100.0000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series SiT9120
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Beste izenak 1473-12101-2
SIT9120AC-2C3-33E100.000000Y-ND
SIT9120AC-2C3-33E100.00000Y
SIT9120AC-2C3-33E100.00000Y-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 100MHz Deskribapen zehatza 100MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA