SIT9120AC-2C3-25E25.000000X
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AC-2C3-25E25.000000X
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.5V, 2
Fitxak: SIT9120AC-2C3-25E25.000000X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
SIT9120AC-2C3-25E25.000000Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AC-2C3-25E25.000000X fabrikatzailea SiTime
deskribapena -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.5V, 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34771 pcs Datuen fitxa SIT9120AC-2C3-25E25.000000X.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series *
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 6-SMD, No Lead
Beste izenak 1473-11989-2
SIT9120AC-2C3-25E25.000000X-ND
Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Deskribapen zehatza Oscillator 6-SMD, No Lead