SIT9120AC-2B3-25E75.000000D
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AC-2B3-25E75.000000D
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 7
Fitxak: SIT9120AC-2B3-25E75.000000D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT9120AC-2B3-25E75.000000Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AC-2B3-25E75.000000D fabrikatzailea SiTime
deskribapena -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 7 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63133 pcs Datuen fitxa SIT9120AC-2B3-25E75.000000D.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT9120
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Beste izenak 1473-9754-2
SIT9120AC-2B3-25E75.000000D-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 75MHz Deskribapen zehatza 75MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA