SIT9120AC-2B2-25E150.000000D
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AC-2B2-25E150.000000D
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.5V, 1
Fitxak: SIT9120AC-2B2-25E150.000000D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT9120AC-2B2-25E150.000000Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AC-2B2-25E150.000000D fabrikatzailea SiTime
deskribapena -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.5V, 1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46009 pcs Datuen fitxa SIT9120AC-2B2-25E150.000000D.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series *
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 6-SMD, No Lead
Beste izenak 1473-9133-2
SIT9120AC-2B2-25E150.000000D-ND
Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Deskribapen zehatza Oscillator 6-SMD, No Lead