SIT9120AC-2B1-33S75.000000G
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AC-2B1-33S75.000000G
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.3V, 7
Fitxak: SIT9120AC-2B1-33S75.000000G.pdf
  • Mezua
SIT9120AC-2B1-33S75.000000Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AC-2B1-33S75.000000G fabrikatzailea SiTime
deskribapena -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.3V, 7 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31473 pcs Datuen fitxa SIT9120AC-2B1-33S75.000000G.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series *
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 6-SMD, No Lead
Beste izenak 1473-8897-2
SIT9120AC-2B1-33S75.000000G-ND
Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Deskribapen zehatza Oscillator 6-SMD, No Lead