SIT9120AC-2B1-25S166.000000G
SiTimeSiTime
SiTime
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AC-2B1-25S166.000000G
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.5V, 1
Fitxak: SIT9120AC-2B1-25S166.000000G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
SIT9120AC-2B1-25S166.000000Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AC-2B1-25S166.000000G fabrikatzailea SiTime
deskribapena -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.5V, 1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34413 pcs Datuen fitxa SIT9120AC-2B1-25S166.000000G.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series *
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 6-SMD, No Lead
Beste izenak 1473-8668-2
SIT9120AC-2B1-25S166.000000G-ND
Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Deskribapen zehatza Oscillator 6-SMD, No Lead