SIT9120AC-1C1-33S166.000000Y
SiTimeSiTime
SIT9120AC-1C1-33S166.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AC-1C1-33S166.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.3V, 1
Fitxak: SIT9120AC-1C1-33S166.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT9120AC-1C1-33S166.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AC-1C1-33S166.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.3V, 1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44451 pcs Datuen fitxa SIT9120AC-1C1-33S166.000000Y.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series SiT9120
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Beste izenak 1473-4392-2
SIT9120AC-1C1-33S166.000000Y-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Frequency 166MHz Deskribapen zehatza 166MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 69mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA