SIT9120AC-1BF-33E166.000000D
SiTimeSiTime
SIT9120AC-1BF-33E166.000000D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AC-1BF-33E166.000000D
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1
Fitxak: SIT9120AC-1BF-33E166.000000D.pdf
  • Mezua
SIT9120AC-1BF-33E166.000000Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AC-1BF-33E166.000000D fabrikatzailea SiTime
deskribapena -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42853 pcs Datuen fitxa SIT9120AC-1BF-33E166.000000D.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series *
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 6-SMD, No Lead
Beste izenak 1473-3739-2
SIT9120AC-1BF-33E166.000000D-ND
Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Deskribapen zehatza Oscillator 6-SMD, No Lead