SIT9120AC-1B2-33E150.000000T
SiTimeSiTime
SIT9120AC-1B2-33E150.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AC-1B2-33E150.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 3.3V 150MHZ OE
Fitxak: 1.SIT9120AC-1B2-33E150.000000T.pdf2.SIT9120AC-1B2-33E150.000000T.pdf
  • Mezua
SIT9120AC-1B2-33E150.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AC-1B2-33E150.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 3.3V 150MHZ OE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT9120
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Beste izenak 1473-2600-2
SIT9120AC-1B2-33E150.000000T-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 150MHz Deskribapen zehatza 150MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 69mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA