SIT9005AIT7D-28EM
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9005AIT7D-28EM
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS
Fitxak: SIT9005AIT7D-28EM.pdf
  • Mezua
SIT9005AIT7D-28EMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9005AIT7D-28EM fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11414 pcs Datuen fitxa SIT9005AIT7D-28EM.pdf
Tentsioa - hornidura 2.8V Mota SSXO
Zabaldu Esparru Bandwidth -3.45%, Down Spread Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Series SIT9005 balorazio -
Irteera LVCMOS Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.030" (0.76mm)
Funtzio Enable/Disable Egonkortasun maiztasuna (guztira) -
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Deskribapen zehatza SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 6.5mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 6.5mA
Base erresonatzailea MEMS Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 141MHz