SIT9005AIT7D-18SJ
SiTimeSiTime
SiTime
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9005AIT7D-18SJ
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS
Fitxak: SIT9005AIT7D-18SJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SIT9005AIT7D-18SJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9005AIT7D-18SJ fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13747 pcs Datuen fitxa SIT9005AIT7D-18SJ.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota SSXO
Zabaldu Esparru Bandwidth -2.62%, Down Spread Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Series SIT9005 balorazio -
Irteera LVCMOS Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.030" (0.76mm)
Funtzio Standby Egonkortasun maiztasuna (guztira) -
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Deskribapen zehatza SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 5.5mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 1.5µA
Base erresonatzailea MEMS Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 141MHz