SIT9005AIA2D-18EH
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9005AIA2D-18EH
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS
Fitxak: SIT9005AIA2D-18EH.pdf
  • Mezua
SIT9005AIA2D-18EHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9005AIA2D-18EH fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16922 pcs Datuen fitxa SIT9005AIA2D-18EH.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota SSXO
Zabaldu Esparru Bandwidth -2.1%, Down Spread Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series SIT9005 balorazio -
Irteera LVCMOS Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.030" (0.76mm)
Funtzio Enable/Disable Egonkortasun maiztasuna (guztira) -
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Deskribapen zehatza SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 5.5mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 5.2mA
Base erresonatzailea MEMS Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 141MHz