SIT9005AI-21-33EH40.000000E
SiTimeSiTime
SIT9005AI-21-33EH40.000000E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9005AI-21-33EH40.000000E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: SIT9005AI-21-33EH40.000000E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
SIT9005AI-21-33EH40.000000Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9005AI-21-33EH40.000000E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33992 pcs Datuen fitxa SIT9005AI-21-33EH40.000000E.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) Series SIT9005
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Beste izenak 1473-30297-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.031" (0.79mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Frequency 40MHz Deskribapen zehatza 40MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 6.5mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 6.5mA