SIT9003AIU33-33EB-33.00000X
SiTimeSiTime
SIT9003AIU33-33EB-33.00000X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9003AIU33-33EB-33.00000X
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 33.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Fitxak: SIT9003AIU33-33EB-33.00000X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
SIT9003AIU33-33EB-33.00000Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9003AIU33-33EB-33.00000X fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 33.0000MHZ LVCMOS LVTTL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36987 pcs Datuen fitxa SIT9003AIU33-33EB-33.00000X.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series SiT9003
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Beste izenak 1473-30245-1
1473-30246-1-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 33MHz Deskribapen zehatza 33MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.1mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.3µA