SIT9003AI-84-33EB-2.00000Y
SiTimeSiTime
SIT9003AI-84-33EB-2.00000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9003AI-84-33EB-2.00000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 2.0000MHZ LV-CMOS/LVTTL
Fitxak: SIT9003AI-84-33EB-2.00000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT9003AI-84-33EB-2.00000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9003AI-84-33EB-2.00000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 2.0000MHZ LV-CMOS/LVTTL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59331 pcs Datuen fitxa SIT9003AI-84-33EB-2.00000Y.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT9003
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±100ppm Frequency 2MHz
Deskribapen zehatza 2MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.1mA