SIT9003AI-23-33EB-40.00000X
SiTimeSiTime
SIT9003AI-23-33EB-40.00000X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9003AI-23-33EB-40.00000X
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS/LVTTL
Fitxak: SIT9003AI-23-33EB-40.00000X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
SIT9003AI-23-33EB-40.00000Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9003AI-23-33EB-40.00000X fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS/LVTTL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60747 pcs Datuen fitxa SIT9003AI-23-33EB-40.00000X.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT9003
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 40MHz
Deskribapen zehatza 40MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.1mA