SIT9003ACU23-18SD-12.000000T
SiTimeSiTime
SIT9003ACU23-18SD-12.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9003ACU23-18SD-12.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 12.0000MHZ LVCMOS/LVTTL
Fitxak: SIT9003ACU23-18SD-12.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT9003ACU23-18SD-12.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9003ACU23-18SD-12.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 12.0000MHZ LVCMOS/LVTTL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 94115 pcs Datuen fitxa SIT9003ACU23-18SD-12.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT9003
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Beste izenak SIT9003ACU23-18SD-12.00000T
SIT9003ACU23-18SD-12.00000T-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 12MHz Deskribapen zehatza 12MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 3.5mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 0.8µA