SIT9003AC-24-33DB-30.000000X
SiTimeSiTime
SIT9003AC-24-33DB-30.000000X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9003AC-24-33DB-30.000000X
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Fitxak: SIT9003AC-24-33DB-30.000000X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SIT9003AC-24-33DB-30.000000Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9003AC-24-33DB-30.000000X fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS LVTTL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60045 pcs Datuen fitxa SIT9003AC-24-33DB-30.000000X.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT9003
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Beste izenak 1473-30216-2 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio - Maiztasuna Egonkortasuna ±100ppm
Frequency 30MHz Deskribapen zehatza 30MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.1mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.3µA