SIT9003AC-14-33ED-72.000000T
SiTimeSiTime
SIT9003AC-14-33ED-72.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9003AC-14-33ED-72.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 72.0000MHZ LVCMOS/LVTTL
Fitxak: SIT9003AC-14-33ED-72.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT9003AC-14-33ED-72.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9003AC-14-33ED-72.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 72.0000MHZ LVCMOS/LVTTL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74012 pcs Datuen fitxa SIT9003AC-14-33ED-72.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series SiT9003
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Beste izenak SIT9003AC-14-33ED-72.00000T
SIT9003AC-14-33ED-72.00000T-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±100ppm
Frequency 72MHz Deskribapen zehatza 72MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.1mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.3µA