SIT9003AC-1-18EQ
SiTimeSiTime
SIT9003AC-1-18EQ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9003AC-1-18EQ
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS DWN SPRD 1.8V
Fitxak: 1.SIT9003AC-1-18EQ.pdf2.SIT9003AC-1-18EQ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SIT9003AC-1-18EQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9003AC-1-18EQ fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVCMOS DWN SPRD 1.8V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24288 pcs Datuen fitxa 1.SIT9003AC-1-18EQ.pdf2.SIT9003AC-1-18EQ.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth -1.00%, Down Spread Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Series SiT9003 balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.031" (0.79mm) Funtzio Enable/Disable
Egonkortasun maiztasuna (guztira) ±50ppm Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Deskribapen zehatza XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 75MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 3.5mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 800nA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 75MHz