SIT9002AI-48H25EK
SiTimeSiTime
SIT9002AI-48H25EK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9002AI-48H25EK
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V SMD
Fitxak: SIT9002AI-48H25EK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
SIT9002AI-48H25EKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9002AI-48H25EK fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3631 pcs Datuen fitxa SIT9002AI-48H25EK.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth ±2.00%, Center Spread Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series SiT9002 balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera HCSL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.039" (1.00mm) Funtzio Enable/Disable
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Deskribapen zehatza XO (Standard) HCSL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 80mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 10µA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 220MHz