SIT9002AI-43H33DK
SiTimeSiTime
SIT9002AI-43H33DK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9002AI-43H33DK
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG HCSL CTR SPRD 3.3V SMD
Fitxak: SIT9002AI-43H33DK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SIT9002AI-43H33DKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9002AI-43H33DK fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG HCSL CTR SPRD 3.3V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5020 pcs Datuen fitxa SIT9002AI-43H33DK.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth ±2.00%, Center Spread Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series SiT9002 balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera HCSL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.031" (0.79mm) Funtzio -
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Deskribapen zehatza XO (Standard) HCSL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 80mA
Base erresonatzailea MEMS Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 220MHz