SIT9002AI-33N25DD
SiTimeSiTime
SIT9002AI-33N25DD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9002AI-33N25DD
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG CML CTR SPRD 2.5V SMD
Fitxak: SIT9002AI-33N25DD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SIT9002AI-33N25DDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9002AI-33N25DD fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG CML CTR SPRD 2.5V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4421 pcs Datuen fitxa SIT9002AI-33N25DD.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth ±0.50%, Center Spread Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series SiT9002 balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera CML
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.031" (0.79mm) Funtzio -
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Deskribapen zehatza XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 51mA
Base erresonatzailea MEMS Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 220MHz