SIT9002AI-33H18SG
SiTimeSiTime
SIT9002AI-33H18SG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9002AI-33H18SG
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG CML CTR SPRD 1.8V STBY
Fitxak: SIT9002AI-33H18SG.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SIT9002AI-33H18SGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9002AI-33H18SG fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG CML CTR SPRD 1.8V STBY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5247 pcs Datuen fitxa SIT9002AI-33H18SG.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth ±1.00%, Center Spread Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series SiT9002 balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera CML
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.031" (0.79mm) Funtzio Standby
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Deskribapen zehatza XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 51mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 10µA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 220MHz