SIT9002AI-08H33SK
SiTimeSiTime
SIT9002AI-08H33SK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9002AI-08H33SK
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V
Fitxak: SIT9002AI-08H33SK.pdf
  • Mezua
SIT9002AI-08H33SKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9002AI-08H33SK fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3100 pcs Datuen fitxa SIT9002AI-08H33SK.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth ±2.00%, Center Spread Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series SiT9002 balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.039" (1.00mm) Funtzio Standby
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Deskribapen zehatza XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 84mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 10µA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 220MHz