SIT9002AC-38N25SQ
SiTimeSiTime
SIT9002AC-38N25SQ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9002AC-38N25SQ
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG CML DWN SPRD 2.5V STBY
Fitxak: 1.SIT9002AC-38N25SQ.pdf2.SIT9002AC-38N25SQ.pdf
  • Mezua
SIT9002AC-38N25SQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9002AC-38N25SQ fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG CML DWN SPRD 2.5V STBY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3440 pcs Datuen fitxa 1.SIT9002AC-38N25SQ.pdf2.SIT9002AC-38N25SQ.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth -1.00%, Down Spread Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series SiT9002 balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera CML
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.039" (1.00mm) Funtzio Standby
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Deskribapen zehatza XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 51mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 10µA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 220MHz