SIT9002AC-38N18DK
SiTimeSiTime
SIT9002AC-38N18DK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9002AC-38N18DK
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG CML CTR SPRD 1.8V SMD
Fitxak: 1.SIT9002AC-38N18DK.pdf2.SIT9002AC-38N18DK.pdf
  • Mezua
SIT9002AC-38N18DKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9002AC-38N18DK fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG CML CTR SPRD 1.8V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3877 pcs Datuen fitxa 1.SIT9002AC-38N18DK.pdf2.SIT9002AC-38N18DK.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth ±2.00%, Center Spread Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.039" (1.00mm) Funtzio -
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Deskribapen zehatza XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 1.8V 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 51mA
Base erresonatzailea MEMS Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 220MHz