SIT9002AC-38H18SG
SiTimeSiTime
SIT9002AC-38H18SG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9002AC-38H18SG
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG CML CTR SPRD 1.8V STBY
Fitxak: 1.SIT9002AC-38H18SG.pdf2.SIT9002AC-38H18SG.pdf
  • Mezua
SIT9002AC-38H18SGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9002AC-38H18SG fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG CML CTR SPRD 1.8V STBY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3629 pcs Datuen fitxa 1.SIT9002AC-38H18SG.pdf2.SIT9002AC-38H18SG.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth ±1.00%, Center Spread Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.039" (1.00mm) Funtzio Standby
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Deskribapen zehatza XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 51mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 10µA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 220MHz