SIT9002AC-33N25SK
SiTimeSiTime
SIT9002AC-33N25SK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9002AC-33N25SK
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG CML CTR SPRD 2.5V STBY
Fitxak: 1.SIT9002AC-33N25SK.pdf2.SIT9002AC-33N25SK.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SIT9002AC-33N25SKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9002AC-33N25SK fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG CML CTR SPRD 2.5V STBY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4388 pcs Datuen fitxa 1.SIT9002AC-33N25SK.pdf2.SIT9002AC-33N25SK.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth ±2.00%, Center Spread Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.031" (0.79mm) Funtzio Standby
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Deskribapen zehatza XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 51mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 10µA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 220MHz