SIT9002AC-28H33DD
SiTimeSiTime
SIT9002AC-28H33DD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9002AC-28H33DD
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVDS CTR SPRD 3.3V SMD
Fitxak: 1.SIT9002AC-28H33DD.pdf2.SIT9002AC-28H33DD.pdf
  • Mezua
SIT9002AC-28H33DDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9002AC-28H33DD fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVDS CTR SPRD 3.3V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3088 pcs Datuen fitxa 1.SIT9002AC-28H33DD.pdf2.SIT9002AC-28H33DD.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth ±0.50%, Center Spread Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series SiT9002 balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.039" (1.00mm) Funtzio -
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Deskribapen zehatza XO (Standard) LVDS 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 85mA
Base erresonatzailea MEMS Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 220MHz