SIT9002AC-232N33EB66.66667Y
SiTimeSiTime
SIT9002AC-232N33EB66.66667Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9002AC-232N33EB66.66667Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 66.66667MHZ OE 0.25%
Fitxak: SIT9002AC-232N33EB66.66667Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT9002AC-232N33EB66.66667Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9002AC-232N33EB66.66667Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 66.66667MHZ OE 0.25% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21623 pcs Datuen fitxa SIT9002AC-232N33EB66.66667Y.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series SiT9002
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 66.66667MHz
Deskribapen zehatza 66.66667MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 85mA