SIT9002AC-03H25SG
SiTimeSiTime
SIT9002AC-03H25SG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9002AC-03H25SG
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVPECL CTR SPRD 2.5V
Fitxak: 1.SIT9002AC-03H25SG.pdf2.SIT9002AC-03H25SG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SIT9002AC-03H25SGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9002AC-03H25SG fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVPECL CTR SPRD 2.5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5369 pcs Datuen fitxa 1.SIT9002AC-03H25SG.pdf2.SIT9002AC-03H25SG.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth ±1.00%, Center Spread Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series SiT9002 balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.031" (0.79mm) Funtzio Standby
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Deskribapen zehatza XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 198MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 84mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 10µA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 198MHz