SIT8924BET1-25E
SiTimeSiTime
SIT8924BET1-25E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8924BET1-25E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 20PPM
Fitxak: 1.SIT8924BET1-25E.pdf2.SIT8924BET1-25E.pdf
  • Mezua
SIT8924BET1-25Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8924BET1-25E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 20PPM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6454 pcs Datuen fitxa 1.SIT8924BET1-25E.pdf2.SIT8924BET1-25E.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Series SiT8924B balorazio AEC-Q100
Irteera LVCMOS, LVTTL Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Egonkortasun maiztasuna (guztira) ±20ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm Deskribapen zehatza XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.8mA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 110MHz