SIT8924BEA2-25N
SiTimeSiTime
SIT8924BEA2-25N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8924BEA2-25N
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM SMD
Fitxak: 1.SIT8924BEA2-25N.pdf2.SIT8924BEA2-25N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SIT8924BEA2-25Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8924BEA2-25N fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8232 pcs Datuen fitxa 1.SIT8924BEA2-25N.pdf2.SIT8924BEA2-25N.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series SiT8924B balorazio AEC-Q100
Irteera LVCMOS, LVTTL Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.032" (0.80mm)
Funtzio - Egonkortasun maiztasuna (guztira) ±20ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm Deskribapen zehatza XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.8mA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 110MHz