SIT8924BA-72-33E-50.000000G
SiTimeSiTime
SIT8924BA-72-33E-50.000000G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8924BA-72-33E-50.000000G
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: 1.SIT8924BA-72-33E-50.000000G.pdf2.SIT8924BA-72-33E-50.000000G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
SIT8924BA-72-33E-50.000000Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8924BA-72-33E-50.000000G fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Series SiT8924B
balorazio AEC-Q100 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Beste izenak 1473-30825-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 50MHz Deskribapen zehatza 50MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.8mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -