SIT8924BA-71-18E-72.000000G
SiTimeSiTime
SIT8924BA-71-18E-72.000000G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8924BA-71-18E-72.000000G
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEM
Fitxak: SIT8924BA-71-18E-72.000000G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SIT8924BA-71-18E-72.000000Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8924BA-71-18E-72.000000G fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39774 pcs Datuen fitxa SIT8924BA-71-18E-72.000000G.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Series SiT8924B
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Beste izenak 1473-31215-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Frequency 72MHz Deskribapen zehatza 72MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -