SIT8924BA-23-33E-68.000000D
SiTimeSiTime
SIT8924BA-23-33E-68.000000D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8924BA-23-33E-68.000000D
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 68.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: 1.SIT8924BA-23-33E-68.000000D.pdf2.SIT8924BA-23-33E-68.000000D.pdf
  • Mezua
SIT8924BA-23-33E-68.000000Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8924BA-23-33E-68.000000D fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 68.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT8924B
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 68MHz
Deskribapen zehatza 68MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.8mA