SIT8924BA-12-33N-32.000000D
SiTimeSiTime
SIT8924BA-12-33N-32.000000D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8924BA-12-33N-32.000000D
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 32.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: 1.SIT8924BA-12-33N-32.000000D.pdf2.SIT8924BA-12-33N-32.000000D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT8924BA-12-33N-32.000000Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8924BA-12-33N-32.000000D fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 32.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Series SiT8924B
balorazio AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Beste izenak SIT8924BA-12-33N-32.00000D
SIT8924BA-12-33N-32.00000D-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio - Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 32MHz Deskribapen zehatza 32MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.8mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) -