SIT8924AM-12-25E-48.000000D
SiTIMESiTIME
SiTIME
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8924AM-12-25E-48.000000D
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: SIT8924AM-12-25E-48.000000D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT8924AM-12-25E-48.000000Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8924AM-12-25E-48.000000D fabrikatzailea SiTIME
deskribapena OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32644 pcs Datuen fitxa SIT8924AM-12-25E-48.000000D.pdf
Mota MEMS (Silicon) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Shell estiloa 2.5V Series SiT8924
RoHS egoera Tape & Reel (TR) balorazio AEC-Q100
polarizazio 4-SMD, No Lead Irteera Enable/Disable
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.031" (0.80mm) Maiztasuna Tolerantzia ±25ppm
Frekuentzia - Irteera 1 - Frequency 48MHz
Zabaldutako deskribapena 48MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.5V 4.8mA Enable/Disable deskribapena OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD
Uneko - Hornikuntza (Max) LVCMOS Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.8mA