SIT8921BMR2-25S
SiTimeSiTime
SIT8921BMR2-25S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8921BMR2-25S
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS
Fitxak: 1.SIT8921BMR2-25S.pdf2.SIT8921BMR2-25S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SIT8921BMR2-25Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8921BMR2-25S fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6014 pcs Datuen fitxa 1.SIT8921BMR2-25S.pdf2.SIT8921BMR2-25S.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5 V ~ 3.3 V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series SiT8921B balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging -
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.031" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable, Standby
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Deskribapen zehatza XO (Standard) LVCMOS 119.342001MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.5 V ~ 3.3 V Enable/Disable, Standby 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 8mA
Base erresonatzailea MEMS Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 119.342001MHz ~ 137MHz