SIT8920BMT7-18E
SiTimeSiTime
SIT8920BMT7-18E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8920BMT7-18E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMES
Fitxak: 1.SIT8920BMT7-18E.pdf2.SIT8920BMT7-18E.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SIT8920BMT7-18Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8920BMT7-18E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMES Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10212 pcs Datuen fitxa 1.SIT8920BMT7-18E.pdf2.SIT8920BMT7-18E.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Series SiT8920B balorazio -
Irteera LVCMOS Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Egonkortasun maiztasuna (guztira) -
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm Deskribapen zehatza XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.3mA
Base erresonatzailea MEMS Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 110MHz