SIT8920BMT3-25N
SiTimeSiTime
SIT8920BMT3-25N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8920BMT3-25N
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMES
Fitxak: 1.SIT8920BMT3-25N.pdf2.SIT8920BMT3-25N.pdf
  • Mezua
SIT8920BMT3-25Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8920BMT3-25N fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMES Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8203 pcs Datuen fitxa 1.SIT8920BMT3-25N.pdf2.SIT8920BMT3-25N.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series SiT8920B balorazio -
Irteera LVCMOS Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.032" (0.80mm)
Funtzio - Egonkortasun maiztasuna (guztira) -
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm Deskribapen zehatza XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 110MHz