SIT8920AM-82-33S-110.000000Y
SiTimeSiTime
SIT8920AM-82-33S-110.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT8920AM-82-33S-110.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 110.0000MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: 1.SIT8920AM-82-33S-110.000000Y.pdf2.SIT8920AM-82-33S-110.000000Y.pdf
  • Mezua
SIT8920AM-82-33S-110.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT8920AM-82-33S-110.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 110.0000MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" Dia x 0.197" L (7.00mm x 5.00mm) Series SiT8920
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS, LVTTL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Funtzio Standby (Power Down)
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 110MHz
Deskribapen zehatza 110MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA